niedziela, 18 październik 2015 02:00

Regulamin

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 1. Serwis zpsempokrakowie.pl to blog i portal dla miłośników psów, zawierający treści blogowe oraz informacje o miejscach w Krakowie i okolicach, w które można wybrać się z psem.
 2. Użytkownik przed skorzystaniem z serwisu zpsempokrakowie.pl zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.
 3. Administrator zpempokrakowie.pl zastrzega sobie możliwość zaistnienia przerw w pracy serwisu bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników.
 4. Administrator zpsempokrakowie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników w serwisie zpsempokrakowie.pl. Treści zamieszczane w serwisie zpsempokrakowie.pl publikowane są na wyłączną odpowiedzialność użytkowników. Zabrania się publikacji artykułów, zdjęć, filmów cudzych, podlegających ochronie praw autorskich. W przypadku plagiatu lub naruszenia własności intelektualnej osób trzecich komentarz oraz jego zawartość zostaną usunięte.
 5. Użytkownik oświadcza, że posiada wszelkie prawa, w tym majątkowe i niemajątkowe prawa autorskie do treści oraz zawartości komentarza.
 6. Administrator portalu z psempokrakowie.plnie ponosi odpowiedzialności za umieszczane komentarze. Za komentarze odpowiedzialność ponoszą użytkownicy serwisu zpsempokrakowie.pl Wszelkie poglądy i opinie są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
 7.  Portal zpsempokrakowie.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza w przypadku gdy nie jest on zgodny z zasadami określonymi w regulaminie.
 8. Administrator serwisu zpsempokrakowie.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści obraźliwe, będące reklamą, zawierające linki niedotyczące danego miejsca. Administrator serwisu zpsempokrakowie.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.
 9. Punkt dotyczy kategorii „miejsca przyjazne psom”. W szczególnych przypadkach może dojść do sytuacji, gdy dany lokal odmówi wejścia z psem.Administrator zpsempokrakowie.pl nie ponosi odpowiedzialności za sytuację, w której użytkownik nie zostanie wpuszczony z psem do wymienionego na stronie lokalu.
 10. Lokale znajdujące się w dziale „miejsca przyjazne psom” są w większości sugestiami użytkowników strony zpsempokrakowie.pl. Jeśli jesteś właścicielem lokalu i nie wyrażasz zgody, aby twoje miejsce znajdowało się na tej stronie lub zwyczajnie zmieniłeś zdanie, prosimy o kontakt mailowy.
 11. Portal zpsempokrakowie.pl zastrzega sobie prawo do zmiany w regulaminie, dodawania oraz usuwania punktów w nim zawartych.
Więcej w tej kategorii: O mnie »