piątek, 01 styczeń 2016 01:00

W nowym roku postanawiam

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

 

Rok 2015 był dla mnie rokiem wielkich zmian. Kupiłam mieszkanie, zrezygnowałam z toksycznej pracy, rzuciłam palenie (w tym niestety nie wytrwałam…), zapisałam się na kurs szycia i… założyłam Z psem po Krakowie! Decyzja o ruszeniu strony była mocno spontaniczna, nazwa powstała pod wpływem chwili. Od tamtej pory, czyli od 29 stycznia twierdzę, że najlepsze pomysły powstają nagle i gdy człowiek za długo się nie zastanawia. W minionym już roku postanowiłam sobie także mniej się przejmować - ot takie skromne założenie, ale ile przynosi dobra! Niestety, nie do końca się udało, więc akurat to przenoszę na rok obecny.

Rok 2016 ma postawioną poprzeczkę naprawdę wysoko – chciałabym zmienić równie dużo, w głowie mam masę pomysłów. Postanowiłam napisać ten post, bo podobno jeśli człowiek podzieli się z innymi swoimi postanowieniami, planami, założeniami, ma większą motywację do ich realizacji, czyli mówiąc wprost – będzie mi przed wami głupio jeśli nie dotrzymam obietnic ;) 

 

Plany na 2016 rok:

 

#1 TU I TERAZ...

 ... co w przypadku Z psem po Krakowie oznacza zwyczajnie ZMIERZENIE SIĘ Z LENISTWEM. Niestety, nadmiar tegorocznych zmian i wrażeń sprawił, że pod koniec roku mój organizm zażądał więcej snu i odpoczynku, a co za tym idzie - ciężko szła mi mobilizacja. A dla mnie, osoby, która nie znosi leżenia na kanapie, oznacza to wewnętrzną walkę i męczarnie. Dlatego, drogi nowy roku - wszystko, co sobie wymyślę, będę robiła od razu. Bez odkładania na później.

 

#2 PROMOWANIE ADOPCJI PSIAKÓW

Projekt Prezent, dzięki któremu mogłam zebrać od was upominki dla staruszka Markusa, sprawił, że postanowiłam ruszyć z pomocą bezdomnym psiakom. Jeszcze nie wiem dokładnie jak będzie to wyglądało, nie martwcie się jednak na zapas – nie zasypię was postami o bezdomnych psiakach. Zrobię to z umiarem, ale mam nadzieję, że dzięki nam wszystkim przynajmniej jeden psiak w tym roku znajdzie swój dom!

 

#3 PYNIEK 2.0, CZYLI ZMIANY DOTYCZĄ TEŻ PSA

Już ostatnio przyznałam się wam, że mam kilka problemów ze swoim „poadopciakiem”...  Postanowiłam więc zasięgnąć pomocy specjalistki, czyli Kasi Harmaty. Na blogu będę na bieżąco opowiadać wam, jak Pyniek radzi sobie w nowych sytuacjach, mam nadzieję, że przy okazji porady będą pomocne także i dla was.

 

#4 COŚ MNIE KORCI, COŚ OD DAWNA

Od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby z Pyńkiem spróbować czegoś nowego. Obserwuję Psa Shaggiego, zachwycam się Obifru Team, oglądam inne psiaki na Youtubie i... na tym się kończy... Zdecydowanie, 2016 to czas na wypróbowanie z Pyńkiem PSICH SPORTÓW. 

 

#5 ROZWINIĘCIE UMIEJĘTNOŚCI SZYCIOWYCH

Od jakiegoś czasu szyję torby i plecaki. W tym roku chciałabym zabrać się za szycie czegoś bardziej nakierowanego na psy. Co to będzie? Will see :) A tymczasem, oczekujcie konkursu, gdzie nagrodą będzie jeden z moich uszytków.

 

#6 KOLEJNY PIES?

Długo zastanawiałam się czy dodawać ostatni punkt… Ale niech będzie, może to właśnie ten rok! Bardzo chcemy z R. przygarnąć drugiego psiaka. Trzymajcie więc kciuki za ogarnięcie Pynia, bo to od tego zależy nasza ostateczna decyzja.

 


Podzielcie się swoimi postanowieniami. Jak już napiszecie - będzie łatwiej dotrzymać! :)

Czytany 1290 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2016 15:05