czwartek, 05 listopad 2015 01:00

Nowe początki, nowa strona

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

 

Nadszedł ten dzień, kiedy w końcu mogę zaprezentować wam stronę w całej okazałości. Prace nad nią trwały dość długo, jednak od samego początku, wiedziałam, że najbardziej istotne jest stworzenie mapy z miejscami przyjaznymi naszym psiakom. Po czasie doszedł jeszcze pomysł na pisanie bloga. I dlatego postanowiłam to połączyć ☺.

Co tu znajdziecie?

  • Na głównej stronie regularnie będą pojawiały się wpisy blogowe o treści związanej z krakowem, ale nie tylko. Recenzje psich miejsc, które odwiedzamy, psie porady lub po prostu to, co wpadnie mi do głowy i wyda mi się na tyle ciekawe, żeby wam to przekazać ☺

 

  • Kolejny istotny element to zakładka Miejsca przyjazne psom. Jest to lista wszystkich miejsc, do których możecie wybrać się ze swoimi czworonogami, na razie pogrupowana na: lokale, miejsca spacerowe, sklepy i inne. Mam nadzieję, że z czasem kategorii tych będzie więcej i lista będzie się powiększać ☺. Przy każdym z miejsc starałam się zawrzeć jak najwięcej informacji. Szukając danego miejsca możecie skorzystać, więc z tagów wybierając np. dzielnicę, rodzaj kuchni, opcję mały/duży pies. Drugim sposobem jest użycie wyszukiwarki. Sam opis miejsc jest na razie dość oszczędny, chciałam skupić się przede wszystkim na informacjach, które istotne są przede wszystkim dla psiarzy, więc jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, pod opisem możecie kliknąć w link przekierowujący na stronę wybranego miejsca. Nie dotyczy to oczywiście miejsc spacerowych, które stron nie posiadają, ich opisy będą rozwijane na bieżąco.

 

  • Dodatkowo, dla tych, którzy przyzwyczaili się do korzystania z googlowskiej mapy załączonej do fanpage'u - jest ona takżena stronie, po kliknięciu w nią, otworzy się wam z nowym oknie. 

 

  • Poza tym możecie sobie poczytać kilka słów o mnie, nawiązać ze mną współpracę lub po prostu skontaktować się ze mną poprzez formularz - chętnie was poznam albo poczytam o jakichś psich krakowskich sprawach, które was nurtują ✎.

 

Mam nadzieję, że strona Z psem po Krakowie sposoba się wam tak jak podoba się mnie ☺. Tworzenie jej sprawia mi mnóstwo radości.

Dziękuję osobom, które brały udział w tworzeniu tej strony. Przede wszystkim R., który zajął się wszystkim od strony technicznej. Nieocenione mieć faceta, który ma takie zdolności. Chociaż nie myślcie sobie - oczywiście nie obyło się bez kłótni i rzucania talerzami ☺

Nie spoczywamy jednak na laurach! Pomysłów jest jeszcze sporo i strona z pewnością będzie się rozwijać.

Wraz z Pyniem, dzięki któremu narodził się pomysł na Z psem po krakowie pozdrawiamy i życzymy miłego korzystania ✌.

Czytany 387 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 listopad 2015 21:34